Podziękowania dla Tadeusza Malczewskiego za ćwierćwiecze pracy jako sędzia siatkarski

Podczas niedawnego meczu pomiędzy Sokołem a Energetykiem w Poznaniu, Tadeusz Malczewski został uhonorowany oklaskami przez ponad 200 zgromadzonych fanów. Wszyscy ci ludzie chcieli wyrazić swoją wdzięczność za 25 lat, które Tadeusz poświęcił na sędziowanie meczów siatkarskich.

Ten szczególny moment miał miejsce 14 stycznia, kiedy to przed meczem I ligi siatkarskiej pomiędzy Sokołem Mogilno a Energetykiem Poznań odbyła się uroczystość zakończenia kariery sędziowskiej Tadeusza Malczewskiego. Urodzony w Mogilnie, Tadeusz odpoczywa teraz na zasłużonej emeryturze.

Podczas ceremonii wręczenia statuetki i prezentów dla Tadeusza, zarówno prezeska Sokoła Mogilno Agnieszka Laskowska, jak i burmistrz Leszek Duszyński składali mu podziękowania. Burmistrz szczególnie podkreślił wkład Tadeusza w rozwój Sokoła. Przez 25 lat Malczewski nie tylko pełnił funkcję sędziego siatkarskiego, również w siatkówce plażowej, ale także wykazywał się aktywnością i pracą na rzecz klubu. Malczewski włączył się szczególnie po 2009 roku, kiedy to dołączył do zarządu Sokoła jako członek.