Śledztwo dotyczące kradzieży torebki

Na Wildzie trwa śledztwo dotyczące kradzieży kobiecej torby. Incydent miał miejsce 5 grudnia 2023 r. w Poznaniu. Film z kamery monitoringu może pokazywać sprawcę tego czynu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Poznań – Wilda są odpowiedzialni za prowadzenie dochodzenia w tej sprawie, które dotyczy kradzieży torebki i jej zawartości. Wydarzenie miało miejsce 5 grudnia 2023 r. w Parku Izabeli i Jarogniewa Drwęskich, znajdującym się przy ulicy Niedziałkowskiego w Poznaniu. Możliwe, że osoba, która została uwieczniona na materiałach z monitoringu, mogłaby być powiązana z tym przestępstwem.

Funkcjonariusze z miejscowego Komisariatu Policji Poznań – Wilda kontynuują śledztwo w sprawie kradzieży torebki i wszystkich przedmiotów, które były w niej zawarte. Zdarzenie miało miejsce 5 grudnia 2023 roku w Parku Izabeli i Jarogniewa Drwęskich, położonym przy ulicy Niedziałkowskiego w Poznaniu. Osoba, która została zarejestrowana na nagraniu z monitoringu, może być potencjalnie powiązana z tym przestępstwem.