Ewa Schaedler, liderka Polski 2050 w Wielkopolsce, zaprasza mieszkańców Poznania na spotkanie w centrum miasta

Ewa Schaedler, liderka regionalnej struktury Polski 2050 pod przewodnictwem Szymona Hołowni w Wielkopolsce, otwiera drzwi swojego biura dla mieszkańców Poznania. Spotkania konsultacyjne mają się odbywać w lokalu usytuowanym przy ulicy Półwiejskiej.

„Decydowałam się na lokalizację w samym sercu Poznania, aby być jak najbliżej społeczności lokalnej”- wyjaśniała Schaedler. „Bycie dostępną i blisko obywateli było jednym z moich głównych postulatów podczas kampanii wyborczej. Chcę budować silne relacje z ludźmi poprzez bezpośrednie rozmowy i dyskusje. Moim celem jest wspólne dążenie do poprawy warunków życia w Poznaniu i powiecie poznańskim.”

Otwarcie biura przy ulicy Półwiejskiej 31 to realizacja obietnic wyborczych Ewy Schaedler. Zaprasza ona wszystkich zainteresowanych na bezpośrednie rozmowy i dyskusje już dzisiaj.

Ewa Schaedler ma za sobą doświadczenie polityczne jako liderka listy Trzeciej Drogi w wyborach do Sejmu. Obecnie zasiada w sejmowych komisjach edukacji, nauki i młodzieży, etyki poselskiej oraz spraw zagranicznych.