Mężczyzna niszczący samochody został zatrzymany przez policję

Indywidualność, która uzbrojona w kij dokonywała dewastacji zaparkowanych pojazdów, nie chciała poddać się apelom funkcjonariuszy. Mężczyzna, ignorując instrukcje dwóch policjantek, skierował swoje kroki w stronę interweniujących funkcjonariuszek. W obliczu tych działań, jedna z oficerów podjęła decyzję o oddaniu strzału ostrzegawczego.

Wskutek tego działania, mężczyzna podjął próbę ucieczki. Niemniej jednak, po krótkotrwałym pościgu ze strony służb porządkowych, sprawca został złapany i zatrzymany.

Na chwilę obecną nie jest jeszcze znane, czy mężczyzna był pod wpływem alkoholu czy innych substancji zmieniających świadomość. Informację tę przekazał nam Łukasz Kędziora, reprezentant wielkopolskiej komendy policji. Zaznaczył on jednocześnie, że mężczyzna zostanie poddany badaniom mającym na celu ustalenie stanu jego trzeźwości.

Nocne wydarzenia miały miejsce około godziny 3. Możliwe jest, że zniszczeniu uległo aż 10 samochodów, które były zaparkowane przy ulicy Staszica. Policja obecnie oczekuje na zgłoszenia od kierowców, którzy ponieśli szkody w wyniku działań sprawcy.