Przez dwa dni Poznań stał się stolicą tatuażu, zgromadziwszy 9 000 entuzjastów tej formy sztuki

W miniony weekend, prawie 9 000 wielbicieli tatuażu przybyło do Poznania, aby wziąć udział w dwudniowym wydarzeniu zorganizowanym w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Atrakcją spotkania była obecność blisko 700 artystów tatuażu, zarówno z kraju jak i z zagranicy. Więcej niż wyłącznie okazji do zrobienia sobie nowego tatuażu, uczestnicy mieli również możliwość cieszenia się różnymi atrakcjami. Te obejmowały koncerty, pokazy fireshow oraz cyrk alternatywny.

Jednym z głównych punktów wydarzenia było aż 17 konkursów na najpiękniejsze tatuaże. Każdy z nich reprezentował inny styl lub temat, od anime po realizm. Wśród uczestników rywalizacji byli zarówno indywidualni artyści, jak i zespoły twórców. Konkursy były dla nich szansą na zdobycie prestiżowej nagrody i uznanie w środowisku. Jury, składające się ze znanych artystów z Polski i zagranicy, miało za zadanie wyłonić zwycięzców.

Cenne nagrody przypadły wyjątkowym talentom, reprezentującym zarówno doświadczenie, jak i młodzieńczą świeżość w branży. Zwycięzcy zostali wyłonieni w różnych kategoriach, takich jak najlepszy czarno-szary tatuaż, najładniejszy kolorowy tatuaż czy też tatuaż tematyczny odnoszący się do Poznania i Wielkopolski. Nagrody dla zwycięzców obejmowały nie tylko statuetki, ale również nagrody pieniężne, co jest dodatkowym uznaniem dla ich talentu i zaangażowania.