Tesla zadebiutuje na Poznań Motor Show, prezentując szeroki wachlarz swoich produktów

Na tegorocznym Poznań Motor Show po raz pierwszy w historii tego wydarzenia pojawi się Tesla, światowy lider w produkcji samochodów elektrycznych, który będzie miał swoje oficjalne stoisko. Znana ze swoich innowacji w dziedzinie elektromobilności, Tesla jest nie tylko jednym z najbardziej rozpoznawalnych graczy na rynku samochodów elektrycznych, lecz również firmą o zasięgu działania znacznie wykraczającym poza produkcję aut.

Poza samochodami elektrycznymi, amerykańska korporacja jest również znana z produkcji stacji ładowania dla pojazdów elektrycznych, paneli fotowoltaicznych do generowania energii słonecznej oraz wysokiej jakości akumulatorów. Szerokość tej działalności pokazuje, jak wieloaspektowy jest wkład Tesli w przemysł związany z ekologicznymi technologiami.

Podczas wystawy w Poznaniu, Tesla zaprezentuje cztery modele ze swojej oferty – S, 3, X, Y. Kwietniowy event będzie doskonałą okazją do zapoznania się z różnymi opcjami ładowania oferowanymi przez firmę, zarówno dla użytku domowego jak i podróżnego. Tesla będzie miała swoje stoisko w pawilonie 5, gdzie będzie integralną częścią salonu samochodowego.