Bezpłatne przewozy miejskie dla fanów Lecha Poznań podróżujących na mecze domowe

Chcielibyśmy przypomnieć, że zwolennicy Lecha Poznań, którzy udają się do Enea Stadium na domowe mecze, mogą korzystać z miejskich środków transportu obsługiwanych przez ZTM Poznań, prezentując bilet meczowy lub karnet. Nie jest wymagane posiadanie dodatkowego biletu komunikacji miejskiej. To udogodnienie jest dostępne maksymalnie trzy godziny przed rozpoczęciem gry i dwie godziny po jej zakończeniu.

Jest to możliwe dzięki porozumieniu podpisanemu między Zarządem Transportu Miejskiego w Poznaniu a klubem piłkarskim KKS Lech Poznań. Bilet na mecz lub karnet uprawniają do bezpłatnego przejazdu środkami komunikacji miejskiej na trasach obsługiwanych przez ZTM Poznań. Można z niego skorzystać w dniu meczu, we wszystkich strefach taryfowych ZTM, ale nie dłużej niż trzy godziny przed rozpoczęciem gry i dwie godziny po jej zakończeniu.

Pragniemy również przypomnieć, że darmowe przejazdy obejmują wszystkie strefy taryfowe na liniach ZTM Poznań. Dla ułatwienia, poniżej zamieściliśmy schemat przedstawiający poszczególne strefy w publicznym transporcie obsługiwanym przez ZTM w Poznaniu. Strefa A (Poznań) jest oznaczona kolorem zielonym, strefa B – czerwonym, strefa C – żółtym, a strefa D – niebieskim.