Świętowanie Dnia Dziecka w Olandii razem ze specjalnymi atrakcjami dla całej rodziny

W tym roku, święto Dnia Dziecka w Olandii stanie się niezapomnianą rodzinna uroczystością, pełną atrakcji dla najmłodszych oraz starszych gości. W trakcie tej wyjątkowej imprezy będzie można skorzystać zarówno z różnorodnych zabaw skierowanych do dzieci, jak i cieszyć się specjalnymi atrakcjami przygotowanymi z myślą o dorosłych.

Na miłośników jedzenia czeka szczególne wydarzenie – grillowanie autentycznej polskiej wołowiny, które zostanie poprowadzone przez zawodowych kucharzy. Goście będą mieli okazję nauczyć się jak przyrządzić smaczne dania z grilla oraz posłuchać fascynujących opowieści kulinarnych. To świetna okazja, aby rozszerzyć swoje umiejętności kulinarne.

Szczególnym punktem programu tego dnia będzie wystąpienie specjalnego gościa. Ewa Kopacz, pełniąca obecnie funkcję Wiceprzewodniczącej Parlamentu Europejskiego oraz Koordynatora Parlamentu Europejskiego ds. praw dziecka, podzieli się z uczestnikami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą na rzecz dzieci. W trakcie wspólnego grillowania opowie o swoim zaangażowaniu i działaniach, które prowadzi w ramach swoich obowiązków parlamentarnych.