Still rozszerza swoje operacje, wynajmując nowy magazyn w 7R Park Poznań West

Still, lider w dziedzinie inteligentnego zarządzania logistyką wewnętrzną, zdecydowało się na poszerzenie swojej działalności w rejonie Poznania poprzez najem 4 tys. metrów kwadratowych powierzchni magazynowej w 7R Park Poznań West. Lokalizacja ta została wybrana ze względu na jej korzystne położenie w Tarnowie Podgórnym, a umowa najmu obowiązywać będzie przez 4 lata.

Działalność Still’a skupiała się do tej pory głównie w Poznaniu, gdzie centrum operacyjne firmy zajmowało 8 tys. mkw. powierzchni w BGO Poznań. Umowa najmu tej przestrzeni została odnowiona w lipcu poprzedniego roku. Na terenie tego obiektu Still realizuje szereg działań, takich jak serwis i przygotowanie, naprawa wózków widłowych oraz operacje back-office.

Decyzja o wyborze lokalizacji była zależna od kilku czynników, takich jak atrakcyjna cena najmu, dostępność dużej powierzchni, dogodne warunki logistyczne oraz łatwość dojazdu. Dodatkowo, firma była zainteresowana ofertą dodatkowych usług oferowanych przez BGO Poznań. Mimo to, Still postanowił poszerzyć swoją działalność, wynajmując dodatkowy magazyn w Tarnowie Podgórnym. Powodem tej decyzji była chęć rozwoju oraz rosnące potrzeby biznesowe firmy.

7R Park Poznań West to centrum logistyczne położone w przemysłowej strefie Tarnowa Podgórnego. Oferuje ono ponad 55 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Znajduje się ono w odległości 800 m od drogi krajowej nr 92 i 8 km od drogi ekspresowej S11. Centrum Poznania oddalone jest od niego o 22 km, a Port Lotniczy Poznań Ławica o 17 km. Budowa tego obiektu miała charakter proekologiczny, co potwierdza certyfikat BREEM.