Niebezpieczne dachowanie samochodu na ulicy Lechickiej w Poznaniu – dwie osoby poszkodowane

Kluczowy dzień tygodnia, wtorek, stał się miejscem dramatycznego zdarzenia drogowego, które miało miejsce po godzinie 9:30 rano. Ulica Lechicka w Poznaniu, w pobliżu osiedla o nazwie Wilczy Młyn, stała się areną dachowania pojazdu. Niestety, doznane obrażenia nie ominęły dwóch osób podróżujących tym samochodem.

Informacje o tragicznym incydencie przekazał oficer dyżurny z jednostki straży pożarnej Wielkopolski. Z jego relacji wynika, że niefortunne dachowanie auta nastąpiło w rejony skrzyżowania ulic Lechickiej i Obrońców Tobruku. Pojazd, który przewoził dwie osoby, niespodziewanie zjechał z jezdni, co skutkowało dachowaniem.

Dodatkowo oficer dyżurny szczegółowo wyjaśnił, że miejsce zdarzenia to teren w pobliżu budynku o numerze 100 na ulicy Lechickiej. Jak podkreślił, obie osoby znajdujące się w samochodzie doznały obrażeń w wyniku tego zdarzenia.

Z powodu tego tragicznego wypadku mogą pojawić się kłopoty z płynnością ruchu, szczególnie na jezdni prowadzącej w kierunku mostu Lecha.

Niezwykle istotną informację przekazał założyciel profilu Poznański Trójkąt Bermudzki. Według jego doniesień, na miejsce zdarzenia przybywa śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.