Odbyło się otwarcie ogrodu klinicznego dla przyszłych i nowych matek w Poznaniu

Na kolejne spotkanie dla matek i przyszłych mam, Ogrody Ginekologiczno-Położniczego Szpitala Klinicznego mieszczącego się przy ulicy Polnej w Poznaniu, ponownie rozszerzają swoją gościnność. Ta inicjatywa ma na celu umożliwienie przyszłym matkom i młodym mamom spędzenie razem miłego czasu oraz zdobycie kluczowych informacji na temat zdrowia dziecka i opieki nad nim. Fachowcy medyczni pracujący w szpitalu z chęcią udzielą niezbędnych porad.

Na adresie Polna, szpital organizuje kolejny piknik dla mam. Impreza zaplanowana jest na sobotni poranek, 15 lipca, i potrwa między godzinami 11 a 14 w urokliwym ogrodzie szpitalnym.

Profesor doktor habilitowany nauk medycznych, Maciej Wilczak, dyrektor szpitala, jest przekonany, że piknik przy Polnej to idealna okazja do rozmów ze specjalistami pracującymi na co dzień w tej placówce. Czołowym tematem będą narodziny dziecka oraz pierwsze miesiące po nich. W spotkaniu wezmą udział ginekolodzy, neonatolodzy, położne oraz rehabilitanci.
„Wszystkie matki są serdecznie zaproszone”, zapewnia profesor Wilczak, „ale dodatkowo chcielibyśmy widzieć także kobiety w ciąży, które planują rodzić w naszym szpitalu”.