Muzyczna niespodzianka nad Jeziorem Strzeszyńskim: koncert Dawida Kwiatkowskiego

Powodując falę entuzjazmu wśród miłośników muzyki, Dawid Kwiatkowski – utalentowany piosenkarz, liryczny twórca tekstów i kompozytor – dał koncert 14 lipca o godzinie 20:00 na malowniczych brzegach Jeziora Strzeszyńskiego. To wydarzenie miało szczególne znaczenie, jako że było to inauguracyjne muzyczne spotkanie w tym miejscu w bieżącym roku.

Dawid Kwiatkowski, który pojawił się na scenie nad urokliwym jeziorem w ramach serii koncertów zatytułowanej #NaFalach, zasłynął jako jedna z najbardziej obiecujących postaci polskiej sceny muzycznej. Ten młody artysta, urodzony w 1996 roku w Gorzowie Wielkopolskim, opuścił szkolną ławkę podczas drugiego roku nauki w liceum i ruszył na podbój Warszawy. Tworząc własny kanał na YouTube, początkowo prezentował swoje umiejętności poprzez interpretacje popularnych piosenek, by wkrótce przyciągać fanów autorskimi teledyskami.

Wyruszając na muzyczną ścieżkę kariery, Kwiatkowski dołączył do zespołu Two of Us. Jego pierwsza płyta o nazwie 9893 ukazała się 19 listopada 2013 roku, a już trzy tygodnie przed oficjalnym debiutem zdobyła złoty status. Łącznie artysta ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych: 9893, 9893 Akustycznie, Pop & Roll, Element trzeci, Countdown, 13 grzechów niczyich oraz album noszący jego imię i nazwisko – Dawid Kwiatkowski. Często porównywany do Justina Biebera ze względu na swoją powszechną popularność i rozpoczęcie kariery podczas młodzieńczych lat, Kwiatkowski nieprzerwanie zdobywa serca słuchaczy.