Nissens Automotive rozszerza swoją działalność w Panattoni Park Poznań

Nissens Automotive, znanego producenta części samochodowych, zdecydował się na powiększenie swojej powierzchni najmu w Panattoni Park Poznań. To krok następujący po ekspansji firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce już ponad cztery lata temu. Znajdująca się w centralnej Europie jednostka logistyczna jest kluczowym elementem tej rosnącej sieci.

Nowo otwarty magazyn Nissens Automotive, zarządzany przez DB Schenker, to kolejny element strategii wzrostu firmy. Wzrost powierzchni centralnej jednostki logistycznej jest efektem rozbudowy i ekspansji producenta, który od ponad czterech lat nieustannie rozwija swoje operacje w Polsce. DB Schenker odgrywa tu kluczową rolę, wspierając swojego klienta na każdym etapie tej ekspansji, dostarczając usługi z zakresu logistyki kontraktowej.

Ta lokalizacja nie jest tylko magazynem – to również centrum dystrybucyjne dla produktów Nissens i AVA, dwóch głównych marek Grupy Nissens Automotive. Rozbudowa polskiego magazynu centralnego przyczyniła się do zwiększenia dostępności produktów Nissens i AVA dla klientów w całej Europie. Jak wyjaśnił Esben Jansen, Wiceprezes ds. Łańcucha Dostaw w Grupie Nissens, to daje firmie możliwość oferowania tego samego najwyższej klasy portfolio efektywnych, elastycznych i dostosowanych rozwiązań dla łańcucha dostaw dla obu marek.