Chartowo wprowadza nową przestrzeń promującą aktywny styl życia

Chartowo, jedna z dynamicznie rozwijających się dzielnic, niedawno odsłoniło swój najnowszy nabytek – innowacyjny kompleks znany jako Zielone Chartowo. Ten wyjątkowy projekt ma za cel zainspirowanie mieszkańców do przyjmowania aktywnego trybu życia oraz czerpanie radości z przebywania na świeżym powietrzu, oferując bogatą gamę różnorodnych atrakcji.

Założenie Zielonego Chartowa jest tak uniwersalne, jak tylko można sobie wyobrazić. Zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby każdego mieszkańca, niezależnie od jego wieku czy zainteresowań. Od maszyn do ćwiczeń typu street workout, przez wiaty na rowery i stacje naprawcze, po domki dla owadów i łąki kwietne – wszystko zostało uwzględnione. Jest tam nawet plac zabaw dla najmłodszych.

Rozbudowany kompleks sportowo-rekreacyjny powstał w ciągu kilkunastu miesięcy, stając się prawdziwym rajem dla tych, którzy cenią zdrowy tryb życia i różnorodność działań sportowych. „Naszym celem było stworzenie miejsca, gdzie uczniowie i mieszkańcy mogą realizować swoje pasje związane z kulturą fizyczną” – wyjaśniają urzędnicy odpowiedzialni za ten projekt.